سه چرخ و چهار چرخ برقی

سه چرخ و چهار چرخ برقی

 3wheel scooter electric سه چرخ برقی یکی دیگر از وسایل نقلیه ای است که جهت کمک به معلولین و سالمندان  طراحی و ساخته شده است و از امکانات خوبی برخوردار بوده و حرکت آن ها توسط فرمان که مشابه فرمان موتور میباشد انجام می شود . این وسیله دقیقا مشابه موتور سیکلتهای برقی بوده با این تفاوت که چرخ عقب بجای یکی دارای دو چرخ میباشد و امکان سهولت و راحتی را هنگام رانندگی فراهم مینماید . این وسیله با توجه به شرایط موتور و قدرت و توانایی آن انواع مختلفی داشته و توانایی تحرک متفاوتی را برای بیمار فراهم می سازد .

 4wheel scooter electric چهار چرخ برقی همانند سه چرخ برقی یکی دیگر از وسایل نقلیه ای است که جهت کمک به معلولین و سالمندان  طراحی و ساخته شده است و از امکانات خوبی برخوردار بوده و حرکت آن ها توسط فرمان و در برخی نیز بنا به شرایط فیزیکی افراد با جویستیک هدایت میشود . این وسیله با توجه به شرایط موتور و قدرت و توانایی آن انواع مختلفی داشته و توانایی تحرک متفاوتی را برای بیمار فراهم می سازد .


مقایسه کالا (0)


سه چرخ

سه چرخ

موتور 1000 وات، 48 ولت  دارای 4 باطری 12 ولت 20 آمپر شارژر با قابلیت قطع خودکار گیربکسی (دو محور) دارای دنده عقب مجهز به کروز کنترل مجهز به صفحه..

0 ریال قیمت بدون مالیات: 0 ریال

سه چرخ

سه چرخ

دارای طراحی منحصر بفردطراحی سفارشی متناسب با وضعیت جسمانی فرد شاسی مقاوم با ارتفاع کم در دو مدل دو موتور و تک موتور 48 ولت ، 500 وات و 1000 وات شارژر ..

37,000,000 ریال قیمت بدون مالیات: 37,000,000 ریال

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)